درباره من

درباره من

من وحید رجبلو هستم.

وحید رجبلو بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توانیتو در ۱۷ فروردین سال ۱۳۶۶ در شهر کرج به دنیا آمد و در حال حاضر ساکن تهران است. وی با بیماری sma چشم به جهان گشود و از همان دوران کودکی دوره های درمان و جراحی های زیادی را پشت سر گذاشت و با توجه به ناشناخته بودن بیماری اش در معرض درمان های متفاوتی قرار گرفت و کودکی سختی را سپری کرد . با توجه به شرایط فیزیکی و بیماری اش نتوانست مانند هم سن و سالان خود وارد مدرسه شود و دوران تحصیل را پشت سر بگذارد . اما این مشکلات هیچوقت مانع رسیدن وحید به موفقیت نشد و او را برای رسیدن به هدفش مصمم تر کرد. او از همان دوران کودکی نقاشی و سفالگری را شروع کرد و توانست به موفقیت های بسیاری در زمینه طراحی و نقاشی دست یابد . همچنین در تعمیرات وسایل الکترونیکی مهارت یافت. پس از آن توانست در مدرسه كودكان استثنايي به تحصيل بپردازد اما اوج گرفتن بيماري اش مانع ادامه تحصيل وي شد. پس از گذراندن دوره هاي درمان و کنترل شرايط به تنهایی به یادگیری کامپیوتر پرداخت و توانست به نوشتن بپردازد و در حوزه IT و برنامه نويسي به موفقيت هاي بسياري دست يافت و پروژه هاي بيشماري را به سرانجام رساند . وي پس از تسلط كامل بر رشته برنامه نويسي از آنجا كه خود به عنوان فرد داراي معلوليت به نيازها و كمبود امكانات و خدمات براي اين قشر از جامعه اشراف داشت در صدد

Vahid Rajabloodots
ساخت يك پلتفرم و بستر مناسب براي ارائه خدمات به افراد داراي معلوليت بر آمد و در سال ١٣٩٦ مجموعه توانيتو رو جهت ارائه خدمات به معلولين راه اندازي كرد كه تا پایان سال ۱۳۹۹ ۱۳۰۰۰كاربر و ١٠٠٠ نفر خدمات دهنده را شامل ميشود .توانیتو توانست در سال ۲۰۱۸ به عنوان یکی از ۱۰ استارتاپ برتر ایران در cebit آلمان شود. او با بنیان کردن مجموعه توانیتو توانست نقش بسزایی در فراهم کردن امکانات و خدمات به افراد دارای معلولیت داشته باشد. گفتنی است در مسیر پیشرفت توانیتو، موفق به کسب افتخارات، عناوین و حتی جایگاه بین المللی شد و در سال ۲۰۲۰ توانست به عنوان یکی از ۱۰ جوان برجسته دنیا توسط کمیته بین المللی jci انتخاب شود. او همچنین در سال های ۹۶ و ۹۷ مفتخر به کسب عنوان جوان نخبه و کارآفرین در استان البرز گردید.
از دیگر افتخارات وحید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* انتخاب وحید رجبلو به عنوان چهره منتخب رسانه ها در سال ۹۶
* انتخاب وی به عنوان فرد دارای معلولیت نخبه کشوری از بهزیستی سال ۹۸
* انتخاب توانیتو به عنوان برترین طرح مسئولیت اجتماعی شرکت ها
* کسب جوایز در اولین و دومین نمایشگاه توان تک (پاویون ویژه کسب و کارهای ویژه افراد دارای معلولیت )
* انتخاب توانیتو به عنوان برترین سایت سرویس آنلاین در جشنواره وب و موبایل
* برگزیده نوآوری در خدمات به افراد و مناطق محروم در جشنواره فاوا
* برنده جایزه کارافرینی تاثیر گذار دیجیتال در نمایشگاه الکامپ ۲۲ ، ۲۱
* برنده جایزه استارتاپ برتر رفاه تک در الکامپ سال ۹۸
* مفتخر به دریافت تندیس و تقدیر پلیس فتا در سال ۹۸
* برنده تندیس کارآفرین برتر همایش سالانه یلدا سامیت سال ۹۸
* منتخب دومین همایش ملی خیریه ماندگار در سال ۹۸

هر چند وحید روز های بسیار سخت و طاقت فرسایی را سپری کرده است اما هیچوقت برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به اهدافش مأیوس نشد. وی برای ساختن آرمان شهرش بسیار کوشید و تمام توان خود را به کار گرفت تا بتواند اندکی از دغدغه های این قشر از جامعه بکاهد و بسیار موفق عمل کرد هر چند مسیر پیش رویش راهی طولانی است و مشکلات زیادی به همراه دارد. وی از آنجایی که رابطه بسیار خوبی با کودکان دارد می خواهد شیوه صحیح رفتار با افراد دارای معلولیت را به نسل آینده آموزش دهد. او هم اکنون با راه اندازی وحید آکادمی در صدد گسترش علم و ترویج دانش به خصوص در جامعه افراد دارای معلولیت می باشد.
از سایر فعالیت های وحید می توان به راه اندازی وحید کلاب، ارسالیتو، حامیتو اشاره کرد که هر کدام از موارد ذکر شده در جهت هموار ساختن و دسترسی به امکانات بیشتر برای افراد دارای معلولیت می باشد. وی در نظر دارد موجبات تعامل بیشتر جامعه معلولان در سطح اجتماع را فراهم آورد و با به کارگیری نیروها و استعداد های این افراد به آرزوهایشان جامه عمل بپوشاند.

ارتباط با من

ارتباط با من
phone
تلفن تماس021660429200
whatsapp
واتساپ پشتیبانی09191991667
email
ایمیلInfo@vahidrajabloo.com
instagram
اینستاگرامvahid.rajabloo
پاسخگویی از ساعت 10 الی 18 - شنبه تا پنج شنبه

گوش به زنگ باشید !

alarm newsLetterبا عضویت در خبرنامه، هیچ خبر جدیدی رو از دست ندید.ایمیل خبرنامه هفته ای یک بار، هر شنبه به دستتون میرسه.
alarm newsLetter